XXIV sesja Rady Miasta Dynów VII kadencji 2014-2018

Zawiadamiam, że w dniu 23 stycznia 2017 roku (poniedziałek) o godz.1400 w sali narad Urzędu Miejskiego w Dynowie ul. Rynek 2 odbędzie się XXIV sesja Rady Miasta Dynów VII kadencji 2014-2018.

Porządek obrad:

1. Otwarcie, stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z przebiegu obrad XXIII sesji Rady Miasta.
  4. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z realizacji uchwał podjętych na XXIII sesji RM.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności międzysesyjnej.
  6. Informacja o pracy stałych Komisji Rady w okresie międzysesyjnym.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie budżetu Miasta Dynów na 2017 rok:
    1) odczytanie projektu uchwały budżetowej wraz z uzasadnieniem,
    2) odczytanie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w sprawie projektu budżetu,
    3) przedstawienie opinii i wniosków Komisji Rady Miasta,
    4) przedstawienie przez Burmistrza ewentualnego stanowiska w sprawie wniosków Komisji Rady Miasta,
    5) dyskusja nad projektem budżetu,
    6) głosowanie.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Miejskiej Dynów wraz z prognozą kwoty długu na lata 2017-2025.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Rzeszowskiemu na realizację zadania publicznego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Podkarpackiemu na realizację zadania publicznego.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia uchwały nr XV/93/16 z dnia 24 lutego 2016 roku w sprawie przystąpienia do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Dynów na lata 2017-2023.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XLV/250/14 Rady Miasta Dynów z dnia 30 maja 2014 r. z późniejszymi zmianami w sprawie ustalenia opłat za świadczenia udzielone przez przedszkole, którego organem prowadzącym jest Gmina Miejska Dynów.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu pracy Komisji Rewizyjnej RM na 2017 rok.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu pracy Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów RM na 2017 rok.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu pracy Komisji Spraw Społecznych RM na  2017 rok.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu pracy Rady Miasta Dynów na 2017 rok.
  18. Interpelacje, zapytania, wnioski i sprawy różne.
  19. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady