XXIII sesja Rady Miasta Dynów VII kadencji 2014-2018.

Zawiadamiam, że w dniu 8 grudnia 2016 roku (czwartek) o godz.1400 w sali narad Urzędu Miejskiego w Dynowie ul. Rynek 2 odbędzie się XXIII sesja Rady Miasta Dynów VII kadencji 2014-2018.

Porządek obrad:

1. Otwarcie, stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z przebiegu obrad XXI i XXII sesji Rady Miasta.
  4. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z realizacji uchwał podjętych na XXI i XXII sesji RM.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności międzysesyjnej.
  6. Informacja o pracy stałych Komisji Rady w okresie międzysesyjnym.
  7. Raport z wykonania Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Miejskiej Dynów w latach 2014-2015.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta na 2016 rok.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia dróg do kategorii dróg gminnych.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia z opłat, jak również tryb ich pobierania.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXI/135/16 Rady Miasta Dynów z dnia 28 października 2016 roku w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2017 rok.
  13. Interpelacje, zapytania, wnioski i sprawy różne.
  14. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady