FINAŁ "RANKINGU AKTYWNOŚCI GMIN PODKARPACIA - ZŁOTA SETKA GMIN"

GMINA MIEJSKA DYNÓW NA 7 MIEJSCU SPOŚRÓD 160 WSZYSTKICH GMIN WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

Uzyskaliśmy:
I Miejsce – DYNAMIKA DOCHODÓW WŁASNYCH PODKARPACKICH GMIN W LATACH 2018-2022
II Miejsce – RANKING AKTYWNOŚCI GMIN PODKARPACIA 2022

W dniu 12 grudnia br. na Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyło się podsumowanie osiągnięć wszystkich 160 gmin województwa podkarpackiego za 2022 rok oraz podsumowanie wydatków, a przez to i dokonań inwestycyjnych za ostatnie 5 lat - Ranking Złota Setka Gmin Podkarpacia.

Wszyscy byli zgodni, że w ostatnich latach praktycznie całe woj. podkarpackie zmieniło się na plus dzięki inwestycjom, gospodarności władz lokalnych oraz dotacjom rządowym. Ogromna w tym zasługa nie tylko samorządów gminnych, ale także mieszkańców i przedsiębiorców.
Warto podkreślić, że wyniki tego rankingu zostały opracowane na podstawie rzeczywistych danych statystycznych z podziałem na trzy grupy:
• 16. gmin miejskich,
• 36. gmin miejsko-wiejskich,
• 108. gmin wiejskich.

Szczegółowe zestawienie dostępne jest na stronie internetowej Nowiny24.pl.

SZANOWNI MIESZKAŃCY!

Jest to nasz wspólny sukces - to dzięki wspólnej pracy "nasz region" wyróżnia się na tle Województwa.
Dziękuję bardzo Państwu Radnym Rady Miasta, Zarządom Osiedli, Dyrektorom, Kierownikom i Pracownikom jednostek organizacyjnych (szkół, instytucji kultury i sportu, pomocy społecznej), organizacjom pozarządowym, jednostkom OSP oraz Pracownikom Urzędu i Szanownym Mieszkańcy Miasta Dynowa. Serdecznie Wszystkim dziękuję za współpracę i wsparcie
W Imieniu Państwa miałem zaszczyt odebrać prestiżowe odznaczenia.

Burmistrz Miasta Dynów
Zygmunt Frańczak